ul. Widna 4
50-543 Wrocław

Telefon
(+4871) 367 80 27

Godziny otwarcia
Pn - Pt: 7:30 - 15:30

HISTORIA

Spółka Centrum Zaopatrzenia Medycznego Cezal jest ogólnopolską firmą medyczną specjalizującą się w zaopatrzeniu w wyroby medyczne podmiotów gospodarczych z sektora publicznej oraz niepublicznej ochrony zdrowia. Posiadamy ponad 60 letnia historię we współpracy w tym zakresie.

Od połowy lat 90 ubiegłego wieku działamy, jako grupa kapitałowa, która obecnie jest liderem w zaopatrzeniu medycznym placówek służby zdrowia w Polsce.

W roku 2006 powstała nowa struktura organizacyjna Grupy Cezal, która oparta jest o centralę we Wrocławiu, z oddziałem w Krakowie, i spółkę zależną „Centrowet-Cezal” w Poznaniu, z oddziałami w Słupsku i Gdańsku.

Struktura ta obejmuje również detaliczne sklepy medyczne Cezal w liczbie 22 placówek w całej Polsce oraz sieć 17 przedstawicieli handlowych gotowych do współpracy i służących fachowym doradztwem i pomocą w zakresie oferowanego asortymentu.

Firmy Grupy „Cezal” specjalizują się w kompleksowym zaopatrzeniu jednostek służby zdrowia w sprzęt medyczny jednorazowego użytku, wyroby medyczne, aparaturę medyczną, sprzęt i materiały stomatologiczne, meble i bieliznę szpitalną, wyposażenie laboratoriów, odczynniki chemiczne, środki dezynfekcyjne, błony i aparaty RTG oraz wszelkie inne towary, które znajdują zastosowanie w służbie zdrowia.

Powstanie Grupy „Cezal” stworzyło nową, jakość na polskim rynku zaopatrzenia w sprzęt i materiały medyczne.

Grupa dysponuje łącznie ponad 33 milionami złotych kapitałów własnych i osiąga obroty przekraczające 140 milionów złotych.

Za swoją działalność otrzymaliśmy też liczne wyróżnienia, między innymi:

  • Członkostwo Klubu Gazel Biznesu w latach 2004, 2005 i 2006
  • pięciokrotnie (w latach 2003-2007) otrzymaliśmy Dolnośląski Certyfikat Gospodarczy

Od wielu lat CZM „Cezal” SA-Wrocław znajduje się na tzw. Białej Liście firm Dolnośląskich, firm o wysokiej wiarygodności, które nie mają zaległych zobowiązań publicznoprawnych oraz regulują zobowiązania wobec wszystkich swoich kontrahentów bez opóźnień.

W roku 2008 rozpoczęliśmy wdrożenie nowoczesnego systemu informatycznego, który pozwoli nam na znacznie bardziej efektywne zarządzanie rozproszoną strukturą organizacyjną.

Jednak jednym z podstawowych celów wdrożenia jest wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań informatycznych w zakresie komunikowania się z kontrahentami.

Takie aspekty jak: ułatwienie i automatyzacja procesu składania zamówień, kontrola ich realizacji, pełny wgląd w naszą ofertę handlową zapewnić ma system E-Commerce - zobacz więcej >>

Jest to zwłaszcza istotne w przypadku klientów sieciowych, gdzie muszą być zapewnione takie same warunki zakupów i dostaw dla poszczególnych odbiorców operujących w ramach jednej sieci.

Aby zapewnić najbardziej konkurencyjne ceny oraz innowacyjne produkty stale rozwijamy działalność naszego Biura Handlu Zagranicznego, które zajmuje się pozyskiwaniem artykułów medycznych z całego świata.

Jesteśmy bezpośrednim importerem produktów z Niemiec, Włoch, Japonii, Holandii, Wielkiej Brytanii, Szwecji, Pakistanu, Chin, Indii oraz Malezji.

Wierzymy, że przedstawiona oferta asortymentowo-cenowa wzbudzi Państwa zainteresowanie i rozpocznie okres długofalowej i owocnej współpracy.